Hudební batolení

15.01.2016 22:01

Hudební batolení v ZUŠ
Základní umělecká škola Leoše Janáčka Ostrava-Vítkovice zve rodiče s dětmi od 0 do 5 let k účasti v projektu Hudební batolení. V jeho rámci se mohou rodiče spolu se svými dětmi pod vedením zkušených pedagogů Základní umělecké školy Leoše Janáčka seznamovat se základy hudby formou hudebních a pohybových her, příběhů, hudebního kreslení a malování i praktického experimentování s hudebními nástroji. Věk dětí není omezen žádnou spodní hranicí, uvítáme i rodiče s dětmi kojeneckého věku.
Kurz je naplánován v rozsahu jedné šedesátiminutové hodiny 2x měsíčně vždy ve středu od 17 hod. v budově ZUŠ na Lidické ul. 56 v Ostravě-Vítkovicích. Další informace a přihlášky osobně nebo na tel. čísle 596 614 175, případně mailem na adrese zus-lidicka@cmail.cz.
Přijďte (si) s námi (po)hrát :-)